-12%

LAMART Леано тенџере LT 1209

– Лиен материјал
– Димензии 25,5×12,5 cm
– Капацитет 4,3 l
– Одговара на сите видови шпорети


Достапност:

Нема на залиха

4,820.00 ден 4,240.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Лиен материјал
 • Димензии 25,5×12,5 cm
 • Капацитет 4,3 l
 • Боја ЦРНА
 • Висина 12,5 см
 • Одговара на сите видови шпорети
 • Прибор од емајлирано леано железо кој не ги менува своите својства, висок квалитет и отпорност.
 • Внатрешниот и надворешниот слој на емајлот штити од гребнатини.
 • Висока отпорност на температури до 280°C.
 • Квалитетно леано железо со нелеплив емајлиран слој со висока механичка и хемиска отпорност.
 • Внатрешниот слој овозможува готвење со малку маснотии и спречува лепење на храната.
 • Големите рачки овозможуваат рамномерна распределба на тежината и безбедно држење.
 • И покрај неговата тежина, емајлираното леано железо обезбедува најдобра можна спроводливост на топлина и својства за задржување.
 • Едноставно одржување и чистење.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.