-12%

LAMART Чајник LT 7056

– Капацитет 2,5 l
– Дијаметар 19 cm
– Висина 21 cm


950.00 ден 840.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет 2,5 l
  • Дијаметар 19 cm
  • Висина 21 cm
  • Материјал челик/пластика
  • Со звучен систем за зовриена вода

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.