-12%

LAMART Тенџере со стаклен капак LTSS PRESTIGE

– Капак со вентил за пареа
– Брзо готвење на база на акумулирање на топлината
– Масивно дно
– Здраво и брзо готвење


1,680.00 ден2,440.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Тенџере со стаклен капак, челични дршки
 • Висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик
 • Капак со вентил за пареа
 • Брзо готвење на база на акумулирање на топлината
 • Масивно дно
 • Здраво и брзо готвење
 • Погодна за сите видови шпорети (гас, стандардни, стаклокерамички и индукциски)
 • Може да се мие и во машина за садови
 • Пречник / литража:
  – 16 cm / 1,8 l
  – 18 cm / 2.5 l
  – 20 cm / 3,5 l
  – 22 cm / 4.6 l
  – 24 cm / 5,8 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.