-12%

LAMART Тава за палачинки LT 1127

– Тава од алуминиум
– Тавата има резистентен слој на гребење и загорување
– Мека егрономска рачка


1,030.00 ден 910.00 ден

Спореди

Опис

  • Тава од алуминиум
  • Тавата има резистентен слој на гребење и загорување
  • Мека егрономска рачка
  • Брзо загревање со помош на брз трансфер на топлината
  • Погодна за сите видови на шпорети (гас, стандард, стаклокерамика, индукција)
  • Може да се мие и во машина за садови
  • Лесна за одржување и чистење
  • Пречник / литража:
    – 26 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.