-12%

LAMART Експрес лонец LTDSD5

 • Направен од прва класа 18/10 нерѓосувачки челик
 • Капацитет: 5 L
 • Безбедносен вентил
 • Дијаметар: 22 cmOriginal price was: 6,400.00 ден.Current price is: 5,630.00 ден.

Спореди

Опис

 • Направен од прва класа 18/10 нерѓосувачки челик
 • Капацитет: 5 L
 • Безбедносен вентил
 • Димензии: 34,5 x 26,5 x 20 cm
 • Дијаметар: 22 cm
 • Може да се користи на сите видови шпорети, вклучувајќи и индукциски печки
 • Опремен е со мерач на притисок
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.