-37%

SOLINGEN Тава ø24cm NEUSS 038335

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Индукциска
  • 24 cmOriginal price was: 699.00 ден.Current price is: 440.00 ден.

Спореди

Опис

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Индукциска
  • 24 cm

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.