-12%

LAMART Калап за торти LT 3074

– Пречник 24 cm
– Димензии 24 x 24 x 6,8 cm
– Материјал Carbon Steel
– Нелеплива површина


670.00 ден 590.00 ден

Спореди

Опис

 • Пречник 24 cm
 • Димензии 24 x 24 x 6,8 cm
 • Материјал Carbon Steel
 • Нелеплива површина
 • Црвена боја
 • Практичен додаток за печење со мала тежина
 • Изработен од челик погоден за контакт со храна
 • Отпорен на температури 60°C – 230°C
 • За употреба во печка или во ладилник
 • Брзо и лесно одлепување од подлогата
 • Може да се мие во машина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.