-13%

LAMART Четка за скара LT 5024

– Должина 39 cm
– Материјал челик/пластика
– Четка од челични „влакна“, нерѓосувачка стругалка


480.00 ден 420.00 ден

Спореди

Опис

  • Должина 39 cm
  • Материјал челик/пластика
  • Четка од челични „влакна“, нерѓосувачка стругалка
  • Мека дршка за удобна работа
  • Со кука за закачување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.