-12%

KONCAR Замрзнувач LHV1A 200BM

– Боја: Бела
– Вкупен корисен волумен: 198 l
– Димензии ВхШхД: 85×81,2×55 cm
– Рачно одмрзнување


Original price was: 16,240.00 ден.Current price is: 14,290.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: Бела
 • Вкупен корисен волумен: 198 l
 • Димензии ВхШхД: 85×81,2×55 cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • Зичани копници во сандакот: 1
 • Лопатка за мраз
 • Ногарки за нивелација
 • Можност за работа како ладилник
 • Разладно средство: R600a (0,056 kg)
 • Капацитет на замрзнување: 9 kg/24h
 • Климатска класа: N-SN-ST-T
 • Компресор: 1
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија kWh/god: 250
 • Број на звездички: 4
 • Бучност (dB): 41
 • Тежина neto/bruto: 30/33 kg
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.