-12%

KONCAR Замрзнувач L1A 48 112.BFN

– Вкупен корисен волумен: 64 l
– Димензии ВхШхД: 82x48x51 cm
– Рачно одмрзнување
– Регулација на температура


Original price was: 12,760.00 ден.Current price is: 11,230.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Вкупен корисен волумен: 64 l
 • Димензии ВхШхД: 82x48x51 cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • 2 стаклени полици
 • 3 корпи
 • Сад за коцки лед
 • Лопатка за лед
 • Ногарки на нивелирање
 • Променлива страна на вратата
 • Разладно средство: R600a
 • Количина на разладно средство: 0,042 kg
 • Капацитет на замрзнување: 3,3 kg/24h
 • Климатска класа: T/SN
 • 1 компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,76 A
 • Енергетска класа F
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 200
 • Број на ѕвездички: 4
 • Време на растење на температура: 16 h
 • Бучност: 41 dB
 • Потрошувачка енергија kWh/24h: 0,46
 • Тежина neto/bruto: 26,76 / 30,04 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.