-10%

VOX Вертикален замрзнувач VF 1200 F

– Капацитет: 63 л
– Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
– Механичка контрола
– Статичен less frost систем за ладење


9,990.00 ден 8,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Вертикален замрзнувач
 • Капацитет: 63 л
 • Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
 • Механичка контрола
 • Статичен less frost систем за ладење
 • Мануелен систем за одмрзнување
 • Ниво на бучава: 41 dB
 • Потрошувачка на енергија (годишно): 168 kWh
 • Димензии (Ш x В x Д): 480 x 821 x 510 mm
 • Боја: бела
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.