-12%

KONCAR Замрзнувач L 5591BH

– Бела боја
– Вкупен корисен волумен: 91 l
– Димензии ВхШхД: 85x55x58 cm
– Рачно одмрзнување


14,300.00 ден 12,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Вкупен корисен волумен: 91 l
 • Димензии ВхШхД: 85x55x58 cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • 4 фиоки
 • Сад за коцки мраз
 • Ногарки за нивелирање
 • Променлив смер на врата
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 4,4 kg/24h
 • Климатска класа: N/ST
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,7 A
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка енергија kWh/god: 208
 • Нето волумен за замрзнување: 91l
 • Број на ѕвездички: 4
 • Бучност: 40 dB
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,512
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.