-12%

BOSCH Микробранова FFL 023MS2

– Серија 2
– Микробранова печка
– Црна боја со сребрена лента
– ЛЦД Дисплеј


Original price was: 12,380.00 ден.Current price is: 10,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Серија 2
 • Микробранова печка
 • Црна боја со сребрена лента
 • ЛЦД Дисплеј
 • Капацитет 20л
 • Моќност 800W
 • 5 степени на контрола
 • AutoPilot 7 – однапред 7 предефинирани автоматски програми за подготовка на јадење
 • Мемориска функција
 • Самочистење со Хидролиза
 • Врата со сигурносно стакло
 • Димензии 44×26 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.