-12%

Камин со фурна PRITY FM D

– Моќ: 12 kW
– Енергетска класа А
– Погоден за простории до 66 m2
– Димензии (ШхДхВ)  49 x 46 x 93 /cm


Original price was: 34,320.00 ден.Current price is: 30,200.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин со фурна PRITY FM D
 • Димензии на фурна
  – Ширина 34 cm
  – Висина 20 cm
  – Длабочина 36 cm
 • Моќ: 12 kW
 • Енергетска класа А
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Димензии (ШхДхВ)  49 x 46 x 93 /cm
 • Димензии на ложиште (ШхДхВ) 41x36x31 см
 • Димензија на излез за чад 150 Ø, mm
 • Тежина : 101 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Метални рачки на вратите
 • Вграден во оделот за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.