-11%

ISKRA Плинска скара GR-810

– Моќност: 2.55kW
– Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
– Отстранливa емајлиранa плотна со рачки


3,360.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 2.55kW
  • Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
  • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
  • Пренослива и лесна
  • Регулатор на притисокот за плин
  • За надворешна употреба
  • Поврзување за гас: 8 mm
  • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
  • Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
  • Тежина: 6,11 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.