-13%

EKO PLAM Скара на ќумур EKO 4V

– Скара на ќумур со ногарки
– Димензии 51х30 см
– Боја: црна


2,130.00 ден 1,850.00 ден

Спореди

Опис

    • Скара на ќумур со ногарки
    • Димензии 51х30 см
    • Боја: црна
    • Решетка за прибор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.