-13%

EKO PLAM Скара на ќумур EKO 2N

– Скара на ќумур
– Димензии 43х28 см
– Боја: црна


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 1,300.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Скара на ќумур
    • Димензии 43х28 см
    • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.