-13%

GENUX Плинска скара ЕЛЕГАНТ 4+1

– Идеална за вашиот двор
– Скарата има 4 главни горилници и 1 страничен, излезна моќност 16,8kW.
– Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 640mm X 420 mm.


41,390.00 ден 35,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Идеална за вашиот двор
  • Скарата има 4 главни горилници и 1 страничен, излезна моќност 16,8kW.
  • Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 640mm X 420 mm.
  • Горилникот и мрежата за загревање се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии.
  • Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 5 копчиња изработени од ABS.
  • Скарата е на тркала.
  • Капакот и вратничките се сребрени, додека горилникот и страничните полици се во црна боја.
  • Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.
  • Димензија 132cm х 54cm х 115 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.