-14%

EKO PLAM Плинска скара EKO4

  • Плинска скара
  • Димензии 48 x 33
  • Боја: црна



2,900.00 ден 2,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Плинска скара
  • Димензии 48 x 33
  • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.