-13%

BOSCH Електричен чешел за трева Universal Rake 900

– Снага на мотор : 900 W
– Работна ширина: 32 cm
– Систем 10 ротациони ножеви нерѓосувачки челик


Original price was: 16,730.00 ден.Current price is: 14,550.00 ден.

Спореди

Опис

  • Снага на мотор : 900 W
  • Работна ширина: 32 cm
  • Систем 10 ротациони ножеви нерѓосувачки челик
  • Работна висина +10/5/0/-5 mm Подесување висина на 4 нивоа
  • Капацитет магацин: 50 l
  • Тежина: 9,4kg.
  • Обем на испорака: КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.