-13%

BOSCH Батериски ножици EasyPrune

– Li батерија 3,6 V
– Капацитет за сечење до 25mm
– Резови со едно полнење на батеријата до 450
– Систем за сечење – “bajpas”


6,540.00 ден 5,690.00 ден

Спореди

Опис

  • Li батерија 3,6 V
  • Капацитет за сечење до 25mm
  • Резови со едно полнење на батеријата до 450
  • Систем за сечење – “bajpas”
  • Време на полнење на батеријата 3,5h
  • Тежина 490гр.
  • Новата технологија овозможува без напор сечење на гранки со дебелина до 25мм
  • Сечење со чист и прецизен рез овозможува здраво третирање на дрвата и овошките
  • Обем на испорака: полнач и блистер паковање
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.