-24%

ISKRA Бензинска косилка за трева LM51M

– четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
– воздушно ладење
– 3000 rpm во празен од


23,000.00 ден 17,490.00 ден

Спореди

Опис

  • четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
  • воздушно ладење
  • 3000 rpm во празен од
  • 1,6 lit. Рез. за гориво
  • 0,55 lit. Рез. За масло
  • 3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
  • 510 mm (20″) ширина на сечивото
  • 178 mm (7″) тркала
  • погоден за тревници до 1600 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.