-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Easy Aquatak 120

– Макс. притисок: 120 bar
– Снага на мотор: 1.500 W
– Макс. проток: 350 l/h


Original price was: 8,590.00 ден.Current price is: 7,470.00 ден.

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 120 bar
  • Снага на мотор: 1.500 W
  • Макс. проток: 350 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на црево: 5 m (PVC)
  • Тежина (без прибор): 3,8 kg
  • Обем на испорака: Филтер за вода,5м црево за висок притисок, сад за детерѓент 450ml, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, пиштол за висок притисок, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.