-13%

ISKRA Аголна брусалка S1M-HF-115-1

– 600 W јачина
– 11000 rpm во празен од
– 115 mm макс. големина на диск


Original price was: 3,210.00 ден.Current price is: 2,790.00 ден.

Спореди

Опис

  • 600 W јачина
  • 11000 rpm во празен од
  • 115 mm макс. големина на диск
  • М14 големина на браник
  • Подесива рачка
  • 1,7 kg тежина
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.