-13%

INTEX Електрична пумпа QuickFill 66644

– Додатоците одговараат на обичните надувувања како базени, воздушни кревети, гуми и сл
– Проток на воздух 1100L/min
– Влезен напон 220-240V


Достапност:

Нема на залиха

1,660.00 ден 1,440.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Електричната пумпа е лесна за употреба и работи на наизменична струја и се приклучува во стандарден штекер за домаќинство
  • Додатоците одговараат на обичните надувувања како базени, воздушни кревети, гуми и сл
  • Проток на воздух 1100L/min
  • Влезен напон 220-240V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.