-13%

INTEX прибор за чистење на базен 4 во 1

– Потребна е филтер пумпа од минимум 3000 л/ч за да ја користите правосмукалката
– Се поврзува со црево кое доаѓа во пакувањето
– Издржлива мрежа


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 3,210.00 ден.Current price is: 2,790.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Потребна е филтер пумпа од минимум 3000 л/ч за да ја користите правосмукалката
  • Се поврзува со црево кое доаѓа во пакувањето
  • Издржлива мрежа
  • Вклучива метална дршка која се користи со елементите од сетот – правосмукалка, скимер мрежа и четка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.