-13%

INTEX Гума за пливање и релакс 58202

– Дијаметар 122cm
– Винил 0,30mm
– 2 странични рачки
– Максимална тежина до 100kg


Достапност:

Нема на залиха

870.00 ден 760.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Гума за пливање изработена од ПВЦ, удобна, практична и безбедна
  • Дијаметар 122cm
  • Винил 0,30mm
  • 2 странични рачки
  • 2 воздушни комори
  • Максимална тежина до 100kg
  • Возраст: 9+ год.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.