-12%

INTEX Детска маска за нуркање 55915

– Изберете помеѓу рак или ајкула
– Времето поминато во вода е совршена забава за децата, па затоа вреди да се изберат вистинските додатоци


Достапност:

Нема на залиха

340.00 ден 299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Изберете помеѓу рак или ајкула
  • Времето поминато во вода е совршена забава за децата, па затоа вреди да се изберат вистинските додатоци
  • Материјалот од кој е направена маската е без латекс, а силиконскиот ремен лесно се прилагодува на корисникот
  • Шарениот, атрактивен дизајн кој потсетува на морски суштества ќе ги поттикне децата да ја користат маската за пливање во секоја прилика
  • Маската совршено се прилепува на лицето, заштитувајќи ги очите и носот од навлегување вода во нив

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.