-13%

TRINX Велосипед Junior 1.0

– Гуми – 20″*2.125″
– Рам – TRINX Hi-Ten Steel 20″*11″
– Ланец – KMC 6S


13,700.00 ден 11,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – TRINX Junior 1.0
 • Рам – TRINX Hi-Ten Steel 20″*11″
 • Виљушка – TRINX Suspension, Travel: 30MM
 • Менувач – SHIMANO TZ20-6
 • Преден менувач – TRINX RD-HG-18A
 • Заден менувач – TRINX RD-HG-18A
 • Касета – TRINX 6S, 14-28T
 • Ланец – KMC 6S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc Brake
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – 20″*2.125″
 • HUB – Disc Hub
 • Седиште – TRINX Children’s Seat
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – Trinx Small Rise
 • Боја: сива, црна, сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.