-13%

SENCOR ТВ држач SHT B303 Slim

– Мин. дијагонала: 19″
– Макс. дијагонала: 37″
– Оддалеченост од ѕид: 2.2 cm
– Максимална тежина на телевизор: 35 kg


460.00 ден 400.00 ден

Спореди

Опис

 • Мин. дијагонала: 19″
 • Макс. дијагонала: 37″
 • Оддалеченост од ѕид: 2.2 cm
 • Максимална тежина на телевизор: 35 kg
 • Димензии (ШхВхД): 280х215х22 mm
 • VESA 50×50
 • VESA 100×100
 • VESA 200×100
 • VESA 200×200
 • Црна боја
 • Челичен материјал

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.