-12%

SENCOR ТВ држач SHT B334

Sencor
Шифра: Нема

– Дијагонала на екран од 19″ до 37″
– Нагоре подесување: 0°
– Долу подесување: -12°
– Оддалеченост од ѕид: 3.7 cm


1,230.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала на екран од 40″ до 65″
 • Нагоре подесување: 0°
 • Долу подесување: -12°
 • Оддалеченост од ѕид: 3.6 cm
 • Макесимално оптеретување: 50 kg
 • Димензии (ШхВхД): 665х415х36 mm
 • VESA 50×50
 • VESA 75×75
 • VESA 100×100
 • VESA 200×100
 • VESA 200×200
 • VESA 300×200
 • VESA 300×300
 • VESA 400×200
 • VESA 400×300
 • VESA 400×400
 • VESA 600×200
 • VESA 600×300
 • VESA 600×400
 • Црна боја
 • Материјал челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.