-12%

HAMA Споен кабел H 056443

 • Висока резолуција и Full HD квалитет
 • Боја: Црна
 • Дополнителна заштита
 • За  прилагодување на DVI на HDMI кабелOriginal price was: 340.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Спореди

Опис

 • За  прилагодување на DVI на HDMI кабел, на пример
  (PC / лаптоп со монитор / ТВ или проектор)
 • Висока резолуција и Full HD квалитет 1920×1080 px
 • Дополнителна заштита
 • Боја: Црна
 • Поврзување: DVI-D двојна врска Socket / HDMI приклучок

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.