-13%

HAMA Видео споен кабел H 043131

  • За пренос на аналогни видео сигнали
  • 4-пински приклучок
  • Должина: 2 м
  • Боја: Црна120.00 ден 105.00 ден

Спореди

Опис

  • За пренос на аналогни видео сигнали помеѓу камера и телевизија
  • Флексибилен материјал кој гарантираат оптимална заштита , и да се спречи оштетувањето на кабелот
  • 4-пински приклучок
  • Должина: 2 м
  • Боја: Црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.