-12%

HAMA Фото торба Syscase H 103830

  • Складирање и трансфер на надворешен хард диск
  • Боја: црна
  • Водоотпорен материјал
  • Димензии (W x L x H): 12 x 5 x 18 cm295.00 ден 260.00 ден

Спореди

Опис

  • Складирање и трансфер на надворешен хард диск
  • Димензии (W x L x H): 12 x 5 x 18 cm
  • Боја: црна
  • Водоотпорен материјал koj штити од нечистотии и влага

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.