-13%

Детска кола со акумулатор POLICE 8888

– 4 мотори
– 1 акумулатор 12V 7AH
– Возење во сите правци
– USB, SD-CARD, музика


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 18,400.00 ден.Current price is: 15,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • 4 мотори
  • 1 акумулатор 12V 7AH
  • Возење во сите правци
  • USB, SD-CARD, музика
  • За деца до 8 години
  • LED светла
  • Нишање
  • Носивост до 55 KG
  • Далечински управувач
  • Димензии: 120x50x65 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.