-13%

Детски мотор со акумулатор 8159

– 2 мотори
– 1 акумулатор 6V 7AH
– Возење во сите правци
– USB, radio, SD-CARD


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 11,040.00 ден.Current price is: 9,599.00 ден.

Спореди

Опис

  • 2 мотори
  • 1 акумулатор 6V 7AH
  • Возење во сите правци
  • USB, radio, SD-CARD
  • За деца до 8 години
  • LED светла
  • Носивост до 50 KG
  • Далечински управувач
  • Димензии: 100x60x75 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.