-13%

Детска кола со акумулатор HUMMER 8156

– 4 мотори
– 1 акумулатор 12V 1000AH
– Возење во сите правци
– USB, SD-CARD, музика


Достапност:

Нема на залиха

27,600.00 ден 23,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • 4 мотори
  • 1 акумулатор 12V 1000AH
  • Возење во сите правци
  • USB, SD-CARD, музика
  • За деца до 10 години
  • LED светла
  • Нишање
  • Носивост до 70 KG
  • Далечински управувач
  • Димензии: 140x75x70 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.