-13%

Детска кола со акумулатор BMW 8151

– 2 мотори
– 2 акумулатори 6V 4.5AH
– Возење во сите правци
– USB, SD-CARD, музика


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 10,340.00 ден.Current price is: 8,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • 2 мотори
  • 2 акумулатори 6V 4.5AH
  • Возење во сите правци
  • USB, SD-CARD, музика
  • За деца до 6 години
  • LED светла
  • Нишање
  • Носивост до 35 KG
  • Далечински управувач
  • Димензии: 100x50x49 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.