-13%

Дедо Мраз со LED 140 см

– Божиќна фигура со 10 лед диоди
– Водоотпорна, погодна за внатрешно и надворешно уредување
– Работи со 2АА батерии кои не се вклучени
– Димензија 140см


Original price was: 6,090.00 ден.Current price is: 5,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Божиќна фигура со 10 лед диоди
  • Водоотпорна, погодна за внатрешно и надворешно уредување
  • Работи со 2АА батерии кои не се вклучени
  • Димензија 140см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.