-13%

Новогодишна елка ПВЦ 155 см Балсам Фир

– Новогодишна смрека од пластика, висина 155 см, зелена, без украс
– Лесна инсталација и расклопување
– Можност за повеќекратна употреба


Original price was: 2,750.00 ден.Current price is: 2,390.00 ден.

Спореди

Опис

  • Новогодишна смрека од пластика, висина 155 см, зелена, без украс
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Можност за повеќекратна употреба
  • Вештачка новогодишна смрека Balsam Fir во зелена боја и висина 155 cm е погодна за помали простори. Можете лесно да поставите новогодишна смрека, а со додавање на новогодишни гроздови и украси, таа ќе ја замисли магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.