-12%

DE LONGHI Кафемат ECP 35.31

– Број на филтри 3
– Easy serving espresso, можност да работи и со готови тампони кафе и со мелено кафе
– Тежина 4 кг
– Приклучна сила: 1100 W


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 12,500.00 ден.Current price is: 10,999.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Греач на водата од Inox
  • Пумпа со притисок 15Bar
  • Греач за чаши
  • Автоматско гаснење
  • Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе
  • Систем за капучино: меша пареа, воздух и млеко
  • Одвоени термостати за пареа и за еспресо
  • Подесувачко испуштање на пареата
  • Прекинувач со индикаторска сијаличка
  • Одвоив прозирен резервоар за вода (1.1 л) со индикатор на нивото
  • Одвоива посуда за капење
  • Висина на чаша 13 см
  • Држач за чаши
  • Број на филтри 3
  • Easy serving espresso, можност да работи и со готови тампони кафе и со мелено кафе
  • Тежина 4 кг
  • Приклучна сила: 1100 W
  • Боја црна
  • Димензии 185x240x305 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.