-12%

DE LONGHI Кафемат EC 235BK

– 15 бари
– Греен систем изработен од челик
– Капучино систем
– Тежина (Kg): 4.3


9,999.00 ден 8,799.00 ден

Спореди

Опис

 • Изберете го вашиот омилен бренд на кафе и направете богато еспресо со перфектна пена
 • Пригответе било каков пијалок базиран на млеко со помош на рачката за млеко од челик
 • Екстра простор за вашата омилена чаша, со подесива решетка која се спушта и ставете чаша до 11 см
 • 15 бари
 • Греен систем изработен од челик
 • Капучино систем
 • Тежина (Kg): 4.3
 • Волтажа / Фреквенција (V ~ Hz): 220-240 ~ 50/60
 • Моќ (W): 1100
 • Боја: Црна
 • Автоматско исклучување
 • Контејнер за млеко
 • Капацитет на контејнер за вода (l): 1
 • Димензии (wxdxh) (mm): 205x343x285
 • Компатибилно со ESE табови за кафе
 • Број на филтери: 2
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.