-12%

BOSCH Вградна плотна PKN 675DP1D

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка
 • Приклучна сила : 8,6 kW
 • Боја: црнаOriginal price was: 39,999.00 ден.Current price is: 35,199.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка
 • 4 полиња за готвење HighSpeed од кои
  -1 двокружна
  -1 овално се шири
 • Боја: црна
 • Приклучна сила : 8,6 kW
 • Тежина: 8kg
 • Power Boost функција
 • Димензии: (ш x в x д ): 60.6 x 4.4 x 52.7 cm
 • Димензии за вградување (ш x в x д ): 56 x 4.4 x 50 cm
 • Сигурносно исклучување
 • Заштита од деца
 • Заштита од бришење
 • Поле за готвење кое се шири преку сензорското дугме
 • ReStart функција
 • Дигитален дисплеј TopControl
 • Електронски програмски тајмер со функција за исклучување и потсетник за секоја рингла за готвење
 • Подесување на снага: 17 степена
 • Индикатор за напојување
 • Главен прекидач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.