-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Advanced Aquatak 160

– Макс. притисок: 160 bar
– Снага на мотор: 2.600 W
– Макс. проток: 570 l/h


Original price was: 33,770.00 ден.Current price is: 29,360.00 ден.

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 160 bar
  • Снага на мотор: 2.600 W
  • Макс. проток: 570 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на црево: 8 m (PVC) должина на напонски кабел: 5м
  • Тежина (без прибор): 21 kg
  • Обем на испорака: Бош метален пиштол, ролна за црево, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, млазница под агол од 60 степени, стандардна млазница, НР сад за пена, метален филтер за вода, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.