-13%

AHP Перач под висок притисок 4.0 TWIN BLUE CLEAN

– Макс. работен притисoк: 150 bar
– Макс. проток на вoда: 810 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 2500 W


25,300.00 ден 21,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисoк: 150 bar
 • Макс. проток на вoда: 810 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 2500 W
 • Наппјуваое V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 14 кг
 • Дополнителни елементи: моталка за црево
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.