-13%

ISKRA Бензиски сврдел LDE-520A

– Моќност на моторот: 1,65 kW
– Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
– Мотор капацитет: 49 cm3


20,690.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина

• Моќност на моторот: 1,65 kW
• Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
• Мотор капацитет: 49 cm3
• модел на мотор: LD1E44F-5, 2-мозочен удар
• Тип мотор: едноцилиндер, со воздушно ладење
• Обратна брзина: 0-270 вртежи во минута
• Капацитет на гориво: 1200 ml

• Макс. дијаметар на вежба: Φ300 mm
• дијаметар на вежба: 650 mm
• Вклучувајќи вретено: / Φ100 mm, Φ150 mm, Φ200 mm
• Димензии на амбалажата (mm): 1180 (D) x 360 (W) x 280 (V)
• Нето тежина: 10 кг
• Бруто тежина: 16,8 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.