-12%

BOSCH Мултипрактик MCM 3200W

– бело сива боја
– 800W мотор
– 2 брзини + пулс функција
– можност за правење smoothie


9,230.00 ден 8,130.00 ден

Спореди

Опис

 • MultiTalent 3 Кујнски робот со 30 функции и додаток Блендер
 • Модел 2016
 • бело сива боја
 • 800W мотор
 • 2 брзини + пулс функција
 • можност за правење smoothie
 • Два диска за нарежување
 • нож од нерѓосувачки челик
 • Пластичен сад без BPA со 2.3л капацитет за течност и 500гр брашно + состојци (0.8кг тесто)
 • 1л капацитет на блендер
 • можност за дробење мраз
 • Маталка за крем и белки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.