-12%

BOSCH Машина за перење WAJ 28060BY

– Капацитет: 7 kg
– Потрошувачка на вода (памук, 60°C): 45 l
– Број на вртежи: 1400 rpm
– Енергетска класа: B


34,150.00 ден 30,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет: 7 kg
 • Потрошувачка на вода (памук, 60°C): 45 l
 • Број на вртежи: 1400 rpm
 • Енергетска класа: B
 • Eco Silence Drive™ мотор
 • Hygiena Plus програм
 • SpeedPerfect
 • LED display
 • Димензии: 848 x 598 x 546 mm
 • Одложен старт
 • Функција за дополнување на машината
 • Индикатор на преостанато време
 • Брз програм
 • Детекција на пења
 • Заштита за деца

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.