-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Advanced Aquatak 135

– Макс. притисок: 135 bar
– Снага на мотор: 1.900 W
– Макс. проток: 410 l/h
– Макс. температура проток: 40 °C


13,800.00 ден 11,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 135 bar
  • Снага на мотор: 1.900 W
  • Макс. проток: 410 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на црево: 7 m (PVC) должина на напонски кабел: 5м
  • Тежина (без прибор): 7,6 kg
  • Обем на испорака: Бош пиштол за висок притисок, ролна за црево, Стабилна Џет-Фан млазница, стандардна млазница за различни млазови, НР сад за пена, метален филтер за вода, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.