-13%

VILLAGER Електрична косилка VILLY 1600 P

 • Електричен мотор
 • Приклучна сила : 1600 W
 • Распон на шишање: 380 мм
 • Површина за шишање: 600 m²Original price was: 8,800.00 ден.Current price is: 7,650.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електричен мотор
 • Лесна конструкција
 • Удобно држење
 • Подесување на висината за сечење
 • Работен напон 230 V ~ 50Hz
 • Приклучна сила : 1600 W
 • Распон на шишање: 380 мм
 • Површина за сечење 600 m²
 • Висина на сечење (5 нивоа) 30 – 65 мм
 • Преден / заден дијаметар 140 mm / 180 mm
 • Тип на куќиште:Полипропилен
 • Колекторски волумен 45 l
 • Тежина 14 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.